פריצת דרך מחשבתית

סדנת פריצת דרך מחשבתית

היכולת לחשוב בצורה פורצת דרך, היא אחד המפתחות המובהקים להצלחה, הן בעולם העסקי והארגוני והן בחיים האישיים. הנכם מוזמנים לסדנה חווייתית שמטרתה לפרוץ את הגבולות המדומים ולהכיר את היכולת העצמית האמיתית.

זה לא סוד, כי שוק העבודה של היום  מתאפיין בדינמיות רבה ואתגרים חדשים הצצים בכל עת. אחת מן הדרכים להתמודד ולהצליח במציאות כזו, היא תרגול יכולת החשיבה היצירתית או "חשיבה מחוץ לקופסה".

סדנה שיוצאת מהקופסה
פעמים רבות בחיים, קיים פער עצום בין היכולת העצמית שלנו בפועל, לבין הערכת היכולת שלנו. למעשה, כמעט תמיד נעריך את היכולת שלנו בכמה דרגות נמוך יותר ממקומן האמיתי. הסיבה לכך, היא הפחד מהכישלון המונע מאיתנו את עצם הניסיון לחשוב מחוץ לקופסא. כדי להתמודד עם הנטייה הטבעית הזו, גיבשנו סדנה ייחודית וחווייתית.

“ישנם מספיק אנשים שמתארים את המצב כמות שהוא, כעת אנו זקוקים לכמה שיתארו את המצב כפי שהוא יכול להיות” (רוברט אורבן)

במהלך הסדנה נעבוד על 3 פרמטרים מרכזיים:

  • זיהוי אזורי הקיבעון האישיים
  • הכרת חוויית ההצלחה, חוויית הכישלון, ולמידה משתיהן
  • תרגול יכולת החשיבה מחוץ לקופסה

שימו לב – הסדנה איננה תיאורטית בלבד, אלא כזו הכוללת חוויות מעשיות שיעניקו למשתתפים כלים שיסייעו להם בעתיד.

והתוצאה:
כתוצאה מהתהליך, משתתפי הסדנה יבינו את הפוטנציאל האישי שלהם ומאידך, את הגבולות המדומים שהם מציבים לעצמם. השאיפה להרחיב את אותם גבולות, תעורר במשתתפים רצון להגיע לתוצאות טובות יותר מאילו שהגיעו אליהן בעבר, תוך היכרות מחודשת עם יכולת החשיבה היצירתית.

אנו מזמינים אתכם לצאת מהקופסה, להשתחרר מהפרדיגמות המוכרות ולהתנסות בחוויה מעשירה שתתרום לכם בכל אספקט של החיים, הן העסקיים והן הפרטיים.