פיתוח צוותים ועבודת צוות

סדנת פיתוח ועבודת צוות

ההבדל בין צוות מצליח לבין צוות שאיננו כזה, טמון במידה רבה במוביל הצוות וביכולתו לזהות את פוטנציאל הנפשות הקיימות, לפתור קונפליקטים ולהניע את הצוות אל עבר המטרה המשותפת.

כל מנהל משגשג באשר הוא, יודע שהדרך להגיע להצלחה כוללת קודם כל את העובדים, תחושתם החיובית בעבודה ונכונותם להצלחת הארגון. החכמה בניהול הצוות, כוללת גם את היכולת לגרום לאנשי הצוות להרגיש ולפעול, מתוך תחושת שייכות והרגשה שהם חלק ממשהו גדול.

הדרך להנעת צוותים, מתחילה בראש ובראשונה במוביל הצוות, שצריך להיות בעל אמביציה, תחושת שייכות לארגון ויכולת יצירת אווירה חיובית ומקדמת.

מה כוללת סדנת פיתוח הצוות
על מנת להשיג את המטרות שהצגנו למעלה, פיתחנו סדנה עשירה הכוללת מגוון תכנים, וביניהם:

  • זיהוי פוטנציאל אנשי הצוות ומקורות הנעתם
  • כלים ליצירת חיבורים אפקטיביים ושיתופי פעולה
  • כלים ליצירת אווירה המקדמת תהליכים

אחד מהדגשים החשובים ביותר בסדנאות שלנו, הוא על התקשורת הבין-אישית, ועל הדרך להפוך אותה, ממצב של נקודות כשל וקונפליקטים, למצב של WIN-WIN, בו מערכות היחסים הן מפרות ויצרניות.

לבחירתכם, שני סוגי סדנאות:

סדנה חד יומית (יום עבודה מלא) – העוסקת בהיכרות ראשונית עם נושא פיתוח צוותים, עבודת הצוות והרבדים השונים בה.

סמינר תלת יומי – למידה מעמיקה על נושא פיתוח הצוותים, הצלחה בצוות, הנעת צוות והכרת יתרונות העבודה בצוות לעומת אדם בודד. במהלך הסמינר, יקבלו המשתתפים כלים פרקטיים לפיתוח וניצול המשאבים הקיימים, והובלת הצוות אל עבר קידום תהליכים.

  • הסדנאות יכללו עד 25 משתתפים

הנכם מוזמנים לסדנה איכותית ופרקטית, שתסייע לכם להניע תהליכים בארגון כולו, להשיג יעדים משותפים ולשמור על אקלים צוותי מפרה לאורך זמן.