חשיבה חיובית ממוקדת תוצאות

סדנת חשיבה חיובית ממוקדת תוצאות

השקעת אנרגיה מנטלית בדאגה, היא לא תמיד זו שתקדם את המנהל אל עבר המטרה הנכספת. בואו ללמוד ולקבל כלים מעשיים להשקעת המשאבים במקום הנכון, ומציאת מקורות האנרגיה הפנימיים.

השאלה "מה יהיה"? או "איך אשיג את מטרותיי?" הן מן השאלות הנפוצות ביותר המעסיקות מנהלים, והאמת שאפשר להבין אותם, שכן פעמים רבות נדמה שמגוון האתגרים המציפים את עבודת המנהלים פשוט לא משאיר רגע דל. עם זאת, הבעיה מתחילה כאשר מרבית האנרגיה המנטלית מתבזבזת על דאגה, ולא מופנית למעגל ההשפעה.

"כל שניתן להעלות על מוח האדם, כל שניתן להאמין בו – ניתן להשגה" (נפוליאון היל).

מה כוללת הסדנה:
כמו שאר הסדנאות שלנו, גם סדנה זו כוללת הן את הצד התיאורטי והן את הצד המעשי, במטרה לסייע למנהלים לבסס בעבודתם את העקרונות שילמדו. בסדנה נתמקד בכמה תחומים:

  • זיהוי דפוסי העבר המחלישים ומיגורם.
  • תרגול כלים המסייעים לחיבור מחודש על מקורות שמחה, ההתלהבות והיצירתיות.

מעגל ההשפעה (בניגוד לדאגה) מתחיל בראש ובראשונה מהניצוץ בעיני המנהל, אותה תפיסת מציאות והתלהבות המהווה את הבסיס להתקדמות ולמעשה, להפיכת הבלתי אפשרי – לאפשרי. מטרת הסדנה היא ליצור שינוי בתפיסה הפנימית, ויצירת עוגן חזק שיסייע לכל מנהל להגשים את מטרותיו ולהשיג יעדים.

הבנת הרגשות היא מפתח להצלחה
הבנת רגשות או דפוסים מתוך מודעות נכונה, כוללת שני מרכיבים: מה אנו מרגישים ולמה אנחנו מרגישים. הידע הזה הוא יקר ערך, שכן לאחר שנבין טוב יותר את רגשותינו האישיים (ורגשות הסביבה), נוכל לתפקד טוב יותר.

אנחנו מזמינים אתכם להתנסות בסדנה חווייתית, שתתין לכם כלים להתמודדות טובה יותר עם מצבי לחץ ודאגה, באמצעות כלים מעולם החשיבה החיובית.