על השיטה

אתגרי העולם העסקי, בשילוב השפעות מגיפת הקורונה, השאירו עסקים רבים ללא מענה מתאים, שיסייע להם להתמודד עם אתגרי השעה. השיטה הייחודית של SERVICE LEADER נועדה לתת לעסקים מענה יעיל ואפקטיבי.

אחת התוצאות של מגיפת הקורונה, הייתה זירוז השינויים בכל העולם העסקי: הצורך בחיסכון במשאבים, מעבר מהיר לפעילות בדיגיטל וגיבוש אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות, העלו צורך חדש בייעול שיטות העבודה ויישום תהליכי עבודה חדשים.

SERVICE LEADER – אז איך בעצם עובדת השיטה?
השיטה הייחודית שלנו כוללת גישות ומודלים חדשניים, המתבססים על מרכיבי האינטליגנציה הרגשית לטובת ייעוץ וליווי עסקי לחברות וארגונים המתמודדות עם אתגרי השעה. תהליך העבודה עם הלקוח כולל מספר שלבים:

  1. אבחון, מדידה ובקרה מדויקים לצרכי הארגון
  2. ניתוח מעמיק ומקצועי של ממצאי האבחון
  3. פיתוח והטמעת תשתיות בארגון לטובת שיפור השירות, באמצעות סדנאות וקורסים.

שימו לב – במהלך הליווי העסקי, נתמקד בתחומים מגוונים כגון: מודעות עצמית, אמפתיה עצמית, מוטיבציה, ניהול רגשות וניהול רגשות האחר, ניבוי הצלחה ושיפור איכות השירות

במה מסייעת לנו האינטליגנציה הרגשית?
הכלים מעולם האינטליגנציה הרגשית, מאפשרים לנו לסייע ביישום שינויים בהצלחה, לנהל את השינויים ולרתום את העובדים לתהליכים הרצויים. בייחוד בעולם כמו שלנו המתאפיין בדינמיות, חוסר וודאות ואתגרים חדשים הצצים ללא הרף, השיטה שלנו הוכיחה את עצמה, משום שהיא נותנת מענה יעיל, מהיר ואפקטיבי לארגונים וחברות הזקוקים לו.

ייעוץ עסקי עם ערך מוסף
אנו מציעים ללקוחותינו ייעוץ עסקי מדויק, היוצר הלימה בין צרכי הארגון לקורסים או הסדנאות הספציפיים עבור המנהלים, העובדים והצוותים. הסדנאות שלנו מועברות בשיתוף המרכז לאינטליגנציה רגשית, ומתבססות על ידע, חוויות ומתן כלים מעשיים ומקצועיים שיסייעו לעובדים ליישם את השיטות הנלמדות לאחר מכן.

רוצים לקדם את העסק באמצעות עולמות הידע העשירים של האינטליגנציה הרגשית, וייעוץ עסקי המותאם לצרכיכם באופן מלא? השאירו פרטים או צרו קשר, ונשמח לחזור.

אייל אברמזון – מנכ"ל ובעלים

במהלך קריירה עשירה כיהן כמנכ"ל במספר חברות, כחבר וראש דסק שיווק פורום עסקים צעיר ובמגוון רחב של תפקידי מפתח.

בתפקידים אלה באו לידי ביטוי יכולות מוכחות ושלל כישורים: יכולת ניהול וארגון, יזמות ומעוף, ניהול מערכות שיווק מתקדמות על כל המשתמע, הצבת יעדים ומטרות ע"פ תחומי וצרכי החברות השונות ועוד.